Zpět

Daňové poradenství a odklad daní

„Daně a pojistné plaťte jen v nezbytné míře.“

Poskytujeme klientům komplexní službu tak, aby zaplatili daně a pojistné jen v nezbytné míře určené zákonem, současně však bez obav z následků daňové kontroly.

Garance odbornosti 

Mgr. Stanislav Křída je členem Komory daňových poradců České republiky od roku 2001, zapsaný pod číslem osvědčení 01937. Je přihlášen k etickému kodexu komory a k programu kontinuálního vzdělávání.

Každý zaměstnanec firmy, za níž Stanislav Křída jako odpovědný poradce zodpovídá, je dlouholetým specialistou ve svém oboru.  

Daňové služby

Spolupráce s daňovým poradcem vám přinese celou řadu benefitů. Dodáme vám právní jistotu, zlepšíme vaše povědomí o možnostech úspor na daních. 

Platby daní

Pomůžeme vám správně zaplatit daň z příjmů fyzických i právnických osob, daně z přidané hodnoty a spotřební daně a cla. Připomeneme termíny, ohlídáme změny.

DPH 

Vyřešíme za Vás registraci nebo vrácení DPH v členských zemích EU. Uspoříme vám papírování a běhání po úřadech. 

Stanoviska daňového poradce

Písemně zpracujeme stanovisko daňového poradce v oblasti složitých daňových otázek a transakcí. Vaše podnikatelská rozhodnutí se zjednoduší a zpřesní, budou založena na faktech a na reálných číslech. 

Posun termínu daňového přiznání

Služby daňového poradce vám otevírají možnost odložení daňového přiznání až do 30.6. v každém kalendářním roce.

Konzultace možností spolupráce

Využijte možnosti nezávazné konzultace zdarma. Sami si uděláte představu o tom, čím bychom vaší firmě mohli být prospěšní. 

Potkat se můžeme u nás i u vás.Zasláním formuláře potvrzujete přečtení zásad o zpracování osobních údajů