Zpět

Reference

GOODIE - good karma products

GOODIE - good karma products

Křída a spol. s r.o. s námi nad rámec běžného účetnictví řeší i nastavování skladových procesů, eshop a agendu související s vydáváním dluhopisů. Oceňujeme skvělou komunikaci a flexibilitu při řešení komplikovanějších záležitostí.

Stanislav Šareš, CEO
www.goodie.cz

ENERGY BEES a.s.

ENERGY BEES a.s.

Účetní kancelář nám již spoustu let kontroluje účetnictví a velmi nám pomohli, když nám vypadla kolegyně, kterou obratem nahradili ze svých lidských zdrojů. Dále pro nás řeší vše kolem spotřebních a energetických daní. Jejich služby můžeme vřele doporučit.

Aleš KRIEG, MBA, External Business Consultant
www.energybees.cz

MACEK.LEGAL

MACEK.LEGAL

S účetní společností Křída spol. s.r.o. nás pojí dlouholetá spolupráce a jsme s jejich službami spokojeni. Nad rámec běžného vedení účetnictví oceňujeme především skvělou komunikaci, kdykoli je třeba řešit něco nestandardního.

Daniel Macek, advokát, partner
www.macek.legal

Střední škola mediální grafiky a tisku

Střední škola mediální grafiky a tisku

Firma Křída a spol. s. r. o, nám zpracovává účetnictví již od roku 2014. Po celou dobu oceňujeme profesionální přístup a flexibilitu, pečlivost a včasné zpracování i pohodovou komunikaci přes email nebo telefon.

Nejvíce jsme ocenili profesionální zastupování při jednání s Finančním úřadem i při kontrole vyúčtování dotací Českou školní inspekcí.

Tuto firmu určitě doporučujeme jako kvalitní a profesionální.

Josef Dudáš - ředitel
www.medialnigrafika.cz

1.Real-Invest s.r.o.

1.Real-Invest s.r.o.

Firma Křída a spol. s. r. o , nám zpracovává účetnictví již od roku 2005. Po celou dobu oceňujeme profesionální přístup. Vážíme si pečlivosti, vstřícnosti a včasného zpracování. Taktéž vyzdvihujeme rychlou komunikaci přes email nebo telefon.

Tuto firmu určitě doporučujeme jako kvalitní a profesionální.

Aleš Holinka - jednatel
www.1ri.cz

Nadání a dovednosti o.p.s.

Nadání a dovednosti o.p.s.

Se zástupcem firmy Křída a spol. jsme se propojili teprve v lednu 2022, nicméně od té doby nám již několikrát velmi pomohli s řešením účetních záležitostí a velmi ochotně s námi konzultovali i další věci z daňové oblasti. Komunikace s panem Kala je velmi efektivní a je ten typ člověka, co hledá způsob a nikoli důvod.

Linda Hurdová - ředitelka
www.nadaniadovednosti.cz

Přejít na stránku: 1